Header Image

Porąbka

28 lipca 2018

Wystąpią:

Paranienormalni

Zaprezentują paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej! Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu komedii pomyłek mającej miejsce w kinie, oraz w skeczu integracyjnym, angażujący publiczność. Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Obiecali tylko premierowe skecze!

Łowcy.B

Kabaret działający na scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

Kabaret K2 

K2 to Michał Zenkner i Bartosz Klauziński. Zwą się jednak, a właściwie ksywują się: barciś i mimi. Zawiązali się w maju 2012 roku n.e. Niektórzy mogą kojarzyć ich z formacji: Babeczki z Rodzynkiem i Hlynur. Słusznie. Do niedawna je współtworzyli. Od dłuższego czasu kontentowało ich wspólne dokazywanie. Zarówno sceniczne, jak i towarzysko – imprezowe. Założyli K2, żeby to kontentowanie kontynuować.
Ich program jest dynamiczny. Obserwują świat i szukają tematów dotyczących wszystkich. Nie pokazując ich jednak w skali 1:1.  Unikają stosowania wulgaryzmów. Unikają przeklinania, które ma maskować brak żartu. Wulgaryzmu dla wulgaryzmu. Podobnie jak szoku dla szoku. Nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów. Zawsze jednak robią to w jakimś celu.

Jerzy Kryszak

Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze.  Jerzy Kryszak propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Teksty pisze sobie sam – ale nic w tym dziwnego – Sienkiewicz też sobie pisał. Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko.

BILETY:

Porąbka
28.07.2018
50 zł
    Bilety stacjonarne dostępne:
  • GOK w Porąbka, ul. Rynek 22
  • MCK w Żywcu, al. Wolności 4
  • Dom Kultury Kęty, Żwirki i Wigury 2A,  Kęty
  • Zniżki na kartę dużej rodziny (tel.735 988 477) Bilet darmowy dla dzieci do 10 lat 50% zniżki na bilet dla dzieci w wieku 10-18 20% zniżki dla dorosłych i seniorów +65
KUP BILET