Header Image

Miłogostowice

9 czerwca 2018 godz. 20.00

Miłogostowice

Wystąpią:

PARANIENORMALNI

Robert Motyka i Michał Paszczyk (z kabaretu Paranienormalni) zaprezentują m.in. paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej. Artystów zobaczymy  m.in.: w skeczu komedii pomyłek mającej miejsce w kinie, oraz skecz integracyjny, angażujący publiczność.  Przygotujcie się na solidną, paranienormalną dawkę humoru! Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Obiecali tylko premierowe skecze!

KABARET MŁODYCH PANÓW

4 panów z dziesięcioletnim stażem, ponad 1200 występów na żywo, 50 nagród na koncie i wyróżnień, ponad 100 nagrań TV Kabaret Młodych Panów na scienie Ścierniska 9 czerwca w Miłogostowicach.

KABARET JURKI

Pochodzą z Zielonej Góry. Istnieją na scenie od 1994r – Kabaret Jurki.
Czwórka scenicznych indywidualności niezastąpiona Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Bawią się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu – na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

BILETY:

MIŁOGOSTOWICE
9.06.2018
CENA: 50 zł
  • BILETY STACJONARNE:
  • GOKIS Kunice
  • Placówki WOK gminy Kunice
  • Galeria Satyrykon, ul. Rynek 35 Legnica
  • GOKIS Miłkowice
  • salony EMPIK
  • Zniżki : Karta Dużej Rodziny oraz Karta Seniora: tel. 735 988 477 (darmowy wstęp dla dzieci do lat 10)
KUP BILETY