Header Image

Warka

31.08.2018 godz.19.30

Wystąpią:

PARANIENORMALNI

Robert Motyka i Michał Paszczyk (z kabaretu Paranienormalni) zaprezentują m.in. paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej. Artystów zobaczymy  m.in.: w skeczu komedii pomyłek mającej miejsce w kinie, oraz skecz integracyjny, angażujący publiczność.  Przygotujcie się na solidną, paranienormalną dawkę humoru! Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Obiecali tylko premierowe skecze!

ŁOWCY.B

Kabaret działający na scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

JERZY KRYSZAK

Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze.  Jerzy Kryszak propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Teksty pisze sobie sam – ale nic w tym dziwnego – Sienkiewicz też sobie pisał. Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko.

KABARET CIACH

Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. Młodość, objawia się w stałej twórczej aktywności, która mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z  czego się śmiejecie?   Z samych siebie się śmiejecie!

Bilety:

50 zł
    Bilety stacjonarne dostępne:
  • Restauracja FUM ul. Puławska 39D, Warka
  • Dworek na Długiej ul. Długa 3, Warka
  • Kamping nad Pilicą ul. Nowy Zjazd 6, Warka
  • Gminna Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury w Magnuszewie ul. Saperów 24
  • Zniżki na kartę dużej rodziny (tel.735 988 477) Bilet darmowy dla dzieci do 10 lat 50% zniżki na bilet dla dzieci w wieku 10-18 20% zniżki dla dorosłych i seniorów +65
KUP BILET online