Header Image

O nas

informacje

Letnie Spotkania Kabaretowe Ściernisko 2017 powstały z inicjatywy Roberta Motyki, członka grupy Paranienormalni. Edycja charytatywna, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem publiczności. Na miejsce festiwalu wybrana została rodzinna wioska artysty – Sieniawa Żarska, w której spędził całe swoje dzieciństwo. Impreza dedykowana jest społeczności lokalnej oraz miłośnikom śmiechu. Istotnym założeniem jest wspieranie działań przyczyniających się promocji regionu.

W 2017 roku na scenie wystąpili:
grupa Paranienormalni (Robert Motyka, Igor Kwiatkowski, Michał Paszczyk)
Kabaret K2 (Michał Zenkner, Bartosz Klauziński)
Katarzyna Pakosińska.

W 2018 Ściernisko zagości:

26 maja w Sieniawie Żarskiej (woj. lubuskie) [Paraniernormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret Chyba, Mikołaj Cieślak oraz Rafał Zbieć (z Kabaretu Moralnego Niepokoju)]

9 czerwca w Miłogostowicach (woj. dolnośląskie) [Paranienormalni, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Jurki]

2
Miejscowości
3000
Uśmiechniętych twarzy
170
Minut rozrywki

Infrastruktura

Strefa Gastronomiczna

Zadbaliśmy o to, żeby niczego wam nie zabrakło. Nasza strefa gastro jest jedyna w swoim rodzaju: zawiera regionalne produkty, specjalnie przygotowane dla gości imprezy przez mieszkańców Sieniawy Żarskiej

Parking

W pobliżu imprezy zapewniamy bezpłatny, strzeżony parking.

Ochrona

Z uwagi na bezpieczeństwo imprezy na miejscu będzie czuwać służba porządkowa. Pracownicy agencji ochrony zadbają o bezpieczeństwo osób uczestniczących w Imprezie.

Zabezpieczenie medyczne

Dbamy o bezpieczeństwo uczestników imprezy. Zapewniamy profesjonalną Służbę medyczną gotową do udzielenia pierwszej pomocy.