Plakat

mar 20, 2017 by Jan Kowalski in  NEWS

Autorem plakatu pierwszej edycji Letnich Spotkań Kabaretowych Ściernisko 2017 jest Jakub Zasada

Jakub spontanicznie projektuje plakaty do inicjatyw kulturalnych, filmów niezależnych, ze zwierzętami albo jeszcze inne. W jego pracach widać silną inspirację Polską Szkołą Plakatu, ale też dziecięcą radość z braku posiadania zdolności plastycznych. Jego plakaty były pokazywane m.in. na 24. Międzynarodowym Biennale Plakatu w Wilanowie r., na wystawie Polish Poster Week w Ankarze (2014 r.), czy na 12. Przeglądzie Sztuki Survival. Od 2012 r. prowadzi Dolnośląską Giełdę Fonograficzną, w ramach której przygotowuje serię plakatów giełdowych z motywem płyty gramofonowej. Członek i współzałożyciel wrocławsko-opolskiej grupy artystycznej Hafciarka, działającej na pograniczu sztuki wideo i filmu (hafciarka.art.pl). Na co dzień oddany miłośnik twórczości Georgessa Brassensa.

Portfolio artysty: http://zasadaplakaty.tumblr.com

Przykładowe prace artysty:

 

Bilety papierowe w sprzedaży u naszych partnerów

maj 11, 2017

Bilety na Ściernisko Letnie Spotkania Kabaretowe 2017 są już dostępne u naszych partnerów: Żarski Dom Kultury, ul. Wrocławska 7, Żary Pub Max, ul.Okrzei 5 A, Żary Sołtys Sieniawy Żarskiej, Krzysztof Stefanowicz, 602 305 239…

Robert Motyka o wspomnieniach i sekretach z dzieciństwa

maj 19, 2017

O pierwszych dyskotekach, całowaniu w przedszkolu i zbieraniu ziemnaków opowiada Robert Motyka. Specjalnie dla Tv Regionalna.

Pracujemy nad scenografią

mar 06, 2017

Autorem koncepcji scenografii jest Witold Stefaniak. Urodzony w Krakowie. Absolwent Europejskiego Liceum Charles de Gaulle w Dijon. W 2006r. ukończył z wyróżnieniem École Nationale Supérieure d’Art we Francji, na wydziale „ Projektowanie przestrzeni”.