Paranienormalni na Ściernisku w Sieniawie Żarskiej

Lut 26, 2018 by Michalina in  NEWS

Do grona artystów Ścierniska w Sieniawie Żarskiej dołączają Paranienormalni Profil Oficjalny , czyli rodowity mieszkaniec Sieniawy Robert Motyka i Michał Paszczyk.

Na scenie Ścierniska wystąpią już po raz drugi. Przygotujcie się na solidną, paranienormalną dawkę humoru!  Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Obiecali tylko premierowe skecze! Już nie możemy się doczekać.

Katarzyna Pakosińska o wspomnieniach z dzieciństwa

Sie 06, 2017

O wspomnieniach z dzieciństwa, o pozytywnym nastawieniu, książkach i ich roli w życiu, w rozmowie z Laurą Kempińską (www.syroop.pl) opowiada Katarzyna Pakosińska. „Humor pozwala wiele rzeczy oswajać. Dawać siłę. I neutralizować albo aktywizować, w zależności…

Robert Motyka o wspomnieniach i sekretach z dzieciństwa

Maj 19, 2017

O pierwszych dyskotekach, całowaniu w przedszkolu i zbieraniu ziemnaków opowiada Robert Motyka. Specjalnie dla Tv Regionalna.

Kabaret K2 premierowo z kobietą

Wrz 20, 2017

Śmiało można powiedzieć, że tworzą duet doskonały, bo składający się z dwóch mężczyzn. Jednak „wszystko się może zdarzyć”, ale i zmienić. Kabaret K2 zaprezentuje swój talent w trio… z kobietą.