Pracujemy nad scenografią

mar 06, 2017 by Jan Kowalski in  NEWS

Autorem koncepcji scenografii jest Witold Stefaniak. Urodzony w Krakowie. Absolwent Europejskiego Liceum Charles de Gaulle w Dijon.  W 2006r. ukończył z wyróżnieniem École Nationale Supérieure d’Art we Francji, na wydziale „ Projektowanie przestrzeni”.

Stypendysta Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie oraz Nagoya University of Arts w Japonii. Zajmuje się scenografią, aranżacją wnętrz, projektowaniem mebli. Projektował dla firm : Total, Idoine Paris, WAN, Lancôme, Yasumi, Orange, Sakana, DomDevelopment, GSZ Studio.  Współpracuje z teatrami z Warszawy, Łodzi, Częstochowy. Autor scenografii do spektakli teatralnych: „Hiszpańska mucha”, „Lunch o północy”, „Lekko nie będzie”, „Być jak Elizabeth Taylor”, „Vladimir”, „Żona potrzebna od zaraz”.

 

Gościnnie w Gazecie Lubuskiej!

maj 14, 2017

„Gdy chodziłem do podstawówki razem z rówieśnikami bawiliśmy się w kabaret w wiejskiej świetlicy. Teraz, gdy mogę tutaj przyjeżdżać ze swoim kabaretem, to fantastyczne uczucie” – mówi Robert Motyka w wywiadzie dla Gazety Lubuskiej.

Bilety papierowe w sprzedaży u naszych partnerów

maj 11, 2017

Bilety na Ściernisko Letnie Spotkania Kabaretowe 2017 są już dostępne u naszych partnerów: Żarski Dom Kultury, ul. Wrocławska 7, Żary Pub Max, ul.Okrzei 5 A, Żary Sołtys Sieniawy Żarskiej, Krzysztof Stefanowicz, 602 305 239…

Półkolonie Fundacji Pięknolesie

sie 02, 2017

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że wspólnie mogliśmy wesprzeć lokalną Fundację Pięknolesie w działaniach statutowych na rzecz jej podopiecznych.