Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

cze 05, 2017 by Jan Kowalski in  NEWS

Letnie Spotkania Kabaretowe Ścierniska już za nami. Ogromnie się cieszymy, że to wydarzenie kulturalne – dzięki wytężonej pracy organizatorów oraz wszystkich partnerów – okazało się sukcesem.  Od samego początku, naszym celem było dostarczenie publiczności rozrywki kabaretowej na najwyższym poziomie oraz promocja i zaznaczenie na stałe rodzinnej Sieniawy Żarskiej i Ścierniska w kalendarzu Artystów.

Jesteśmy także niezmiernie szczęśliwi, że wspólnie mogliśmy wesprzeć lokalną Fundację „Pięknolesie”, w działaniach statutowych na rzecz jej podopiecznych.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę niezastąpionych artystów: Paranienormalni Profil Oficjalny, Katarzyna Pakosinska, Kabaret K2. Dziękujemy naszym patronom: Żary gmina, Żarski Dom Kultury, Pub Max.Ukłony kierujemy także w stronę naszych patronów medialnych: ESKA INFO Zielona Góra, Gazeta Lubuska, Kurier Żarsko-Żagański, TV Regionalna, Gazeta Regionalna, Moja Gazeta Żary Żagań, Syroop.pl oraz naszych partnerów: Leżakowo, B&B Grupa Beczkopol, kartex.pl, skrzynki-drewniane.com.pl, EuroBan Palety i Logistyka.

Wierzymy, że występy wszystkich Artystów oraz rodzinna atmosfera dostarczyły wszystkim samych pozytywnych wrażeń, a emocje zostaną w sercach publiczności na długo.

Sukces naszej imprezy i gorące przyjęcie zachęciło nas do planowania Ścierniska 2018. Mamy nadzieję, że będziecie z nami także za rok.

Do zobaczenia za rok!

Półkolonie Fundacji Pięknolesie cz.2

sie 02, 2017

Fundacja Pięknolesie wypełniając swój wakacyjny plan, zorganizowała kolejne wydarzenie dla swoich podopiecznych. Sieniawę Żarską odwiedzili członkowie bractwa Pobratymcy. Przygotowali dla przybyłych gry i animacje w klimatach średniowiecznych. Przedstawili dawny styl życia i zabawy. Zobaczcie zdjęcia:

Nowi artyści w składzie Ścierniska w Sieniawie Żarskiej

lut 16, 2018

Oto kolejni artyści, który odwiedzą Sieniawę Żarską 26.05

Gościnnie w Gazecie Lubuskiej!

maj 14, 2017

„Gdy chodziłem do podstawówki razem z rówieśnikami bawiliśmy się w kabaret w wiejskiej świetlicy. Teraz, gdy mogę tutaj przyjeżdżać ze swoim kabaretem, to fantastyczne uczucie” – mówi Robert Motyka w wywiadzie dla Gazety Lubuskiej.