Sieniawa Żarska – DZIĘKUJEMY!

cze 26, 2018 by Jan Kowalski in  NEWS

Letnie Spotkania Kabaretowe Ściernisko już za nami. Ogromnie się cieszymy, że to wydarzenie kulturalne – dzięki wytężonej pracy organizatorów oraz wszystkich partnerów – okazało się sukcesem już po raz drugi.  Od samego początku, naszym celem było dostarczenie publiczności rozrywki kabaretowej na najwyższym poziomie oraz promocja i zaznaczenie na stałe rodzinnej Sieniawy Żarskiej i Ścierniska w kalendarzu Artystów.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę niezastąpionych artystów: Paranienormalni Profil Oficjalny, Kabaret Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Chyba. Dziękujemy naszym patronom: Żary gmina, Żarski Dom Kultury, Pub Max.Ukłony kierujemy także w stronę naszych patronów medialnych: ESKA INFO Zielona Góra, Gazeta Lubuska, Kurier Żarsko-Żagański, TV Regionalna, Gazeta Regionalna, Moja Gazeta Żary Żagań, Syroop.pl .

Wierzymy, że występy wszystkich Artystów oraz rodzinna atmosfera dostarczyły wszystkim samych pozytywnych wrażeń, a emocje zostaną w sercach publiczności na długo.

Sukces naszej imprezy i gorące przyjęcie zachęciło nas do planowania Ścierniska 2018. Mamy nadzieję, że będziecie z nami także za rok.

Do zobaczenia za rok!

Niespodzianka dla dzieci

lut 26, 2018

Ściernisko to także święto rodziny.

Sieniawa Żarska jedną z najpiękniejszych wsi

sie 08, 2017

Brawo dla Sieniawy Żarskiej i jej mieszkańców. Sieniawie przypadło szczególne wyróżnienie w konkursie na najpiękniejszą wieś w województwie lubuskim. Jesteśmy ogromnie dumni, że właśnie tam możemy organizować Letnie Spotkania Kabaretowe. Trzymamy kciuki, za rok…

Paranienormalni na Ściernisku w Sieniawie Żarskiej

lut 26, 2018

Do grona artystów Ścierniska w Sieniawie Żarskiej dołączają Paranienormalni Profil Oficjalny , czyli rodowity mieszkaniec Sieniawy Robert Motyka i Michał Paszczyk. Na scenie Ścierniska wystąpią już po raz drugi. Przygotujcie się na solidną, paranienormalną…