Ściernisko 2024 – Sieniawa Żarska – Zapowiedź

lip 04, 2024 by Tomasz Koprowski in  NEWS

Letnie Spotkania Kabaretowe – Ściernisko 2024: Wspólnie dla dzieci i młodzieży! Sieniawa Żarska, Lubuskie

Kabaret Paranienormalni serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie charytatywne, Letnie Spotkania Kabaretowe – Ściernisko 2024, które odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie edukacyjne dla dzieci i młodzieży z Sieniawy Żarskiej i okolic.

Tegoroczna edycja, organizowana pod patronatem Kabaretu Paranienormalni oraz Roberta Motyki, obiecuje mnóstwo śmiechu i niezapomnianych wrażeń. W Sieniawie Żarskiej wystąpią czołowe polskie kabarety: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret 4 Fala oraz PanLi.

„Letnie Spotkania Kabaretowe – Ściernisko to nie tylko doskonała rozrywka, ale przede wszystkim szansa na wsparcie lokalnych inicjatyw edukacyjnych. Chcemy, aby dzieci z Sieniawy Żarskiej i okolic miały równy dostęp do nowoczesnej edukacji i kultury” – mówi Robert Motyka, organizator wydarzenia i współzałożyciel Kabaretu Paranienormalni.

W ramach Ścierniska 2024 zaplanowano liczne atrakcje dla całych rodzin, w tym strefę zabaw i gastronomii. Warto zaznaczyć, że podczas wcześniejszych edycji, które przyciągnęły tysiące odwiedzających, udało się zgromadzić środki na wyposażenie lokalnych szkół i budowę placów zabaw.

„Wracamy po pandemii z nową energią i pomysłami. Dochód z tegorocznej edycji zostanie przeznaczony na organizację dodatkowych zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży, w tym z zakresu sztucznej inteligencji, lekkoatletyki, fryzjerstwa oraz sztuki wystąpień publicznych” – dodaje Robert Motyka.

Letnie Spotkania Kabaretowe – Ściernisko to nie tylko doskonała rozrywka, ale przede wszystkim szansa na wsparcie lokalnych inicjatyw edukacyjnych. Chcemy, aby dzieci z Sieniawy Żarskiej i okolic miały równy dostęp do nowoczesnej edukacji i kultury” – Robert Motyka, organizator wydarzenia i współzałożyciel Kabaretu Paranienormalni.

Zapraszamy do współpracy firmy lokalne oraz osoby prywatne, które chcą wesprzeć to szczytne przedsięwzięcie. Oferujemy różne pakiety partnerskie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Media prosimy o nagłośnienie akcji, bowiem wszystko co robimy i realizujemy jest robione z myślą o mieszkańcach Sieniawy Żarskiej i okolic. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cele edukacyjne.

Razem możemy sprawić, że Ściernisko 2024 stanie się nie tylko niezapomnianym festiwalem kabaretowym, ale również realnym wsparciem dla młodych talentów z naszej społeczności.

Organizatorem Wydarzenia jest Fundacja Ściernisko i Kabaret Paranienormalni.

Partnerami wydarzenia są: Wójt Gminy Żary, Burmistrz Miasta Żary, Startosta Żarski, Sołtys Sieniawy Żarskiej.

Mecenasami są: Magorex, Magnaplast, Chroma, InterRisk, Awangarda event.

Moja Gazeta Recenzuje „Ściernisko”

cze 07, 2017

Wszyscy pokochali Mariolkę na Ściernisku w Sieniawie

Kabaret Chyba na Ściernisku!

lut 14, 2018

Poznajcie pierwszych artystów Ścierniska w Sieniawie Żarskiej!

Robert Motyka w specjalnym wywiadzie dla Moja Gazeta

maj 12, 2017

Z Robertem Motyką, artystą kabaretu „Paranienormalni” nie tylko o zbliżających się Letnich Spotkaniach Kabaretowych Ściernisko rozmawia Paweł Skrzypczyński.